Jaunumi

piektdiena, 29. aprīlis 2016

Bayer lauku dienas 2016

Bayer lauku dienas 2016

» vairāk

pirmdiena, 07. marts 2016

Propulse akcija

» vairāk

trešdiena, 17. februāris 2016

Digitalizācija palielina lauksaimniecības efektivitāti un ilgtspēju

Bayer atbalstot digitālo lauksaimniecību, iegādājas programmatūru proPlant

Bayer ir iegādājies augu veselības diagnostikas un infekcijas līmeņa brīdinājumu pakalpojuma nodrošinātāju proPlant Gesellschaft für Agrar- und Umweltinformatik mbH. Šis darījums veicina Bayer aktivitāšu paplašināšanos lauksaimniecības digitalizācijas jomā. Sākotnēji Minsterē, Ziemeļreinas Vestfālijā, Vācijā, dibināto uzņēmumu Minsteres Universitātes Ģeoinformātikas institūta darbinieki dibināja kā uz tehnoloģijām orientētu uzņēmumu. Turpmāk tas darbosies ar nosaukumu Bayer Digital Farming GmbH. » vairāk

ceturtdiena, 05. novembris 2015

Bayer Baltics atbalsta SOS bērnu ciematu izglītības projektus

Bayer 2015. gadā ir atbalstījis Baltijas valstu SOS bērnu ciematus, izglītības projektiem ziedojot 18 500 EUR. » vairāk

pirmdiena, 02. novembris 2015

Sivanto ieviešana tirgū- nozīmīgs pavērsiens Eiropas augu aizsardzības līdzekļu tirgū:

Eiropas komisija apstiprina flupiradifuronu

Bayer CropScience ir sasniedzis svarīgu atskaites punktu ar inovatīvā insekticīda Sivanto ieviešanu Eiropā. Tā aktīvo vielu flupiradifuronu, kas pieder butenolīdu ķīmiskajai klasei, Eiropas komisija ir apstiprinājusi uz maksimālo termiņu ‒ 10 gadiem, atbilstoši Regulai (EK) 1107/2009. Sivanto kontrolē plašu kaitēkļu diapazonu, kas dzīvo uz kokiem un dārzeņiem, kā arī citiem kultūraugiem, piemēram, apiņiem. Apstiprinājuma lēmums stāsies spēkā, kad tas tiks publicēts Eiropas Kopienas oficiālajā laikrakstā. Paredzams, ka pirmās Sivanto nacionālās reģistrācijas Eiropas valstīs būs 2016. gadā un palaišana tirgū tiek plānota 2017. gadā. » vairāk

piektdiena, 09. oktobris 2015

Olafs Gerbers (Olaf Gerber) pārņems rīkotājdirektora Baltijas valstīs amatu

Olafs Gerbers 1. novembrī papildus saviem farmācijas nozares valsts nodaļas vadītāja un Bayer HealthCare pārstāvja Somijā un Baltijas valstīs pienākumiem ieņems arī rīkotājdirektora Baltijas valstīs amatu. » vairāk

otrdiena, 29. septembris 2015

Jaunas modernas ražotnes atvēršana:

Jaunais Eiropas rapša sēklu pārstrādes centrs veicinās Bayer sēklu biznesa attīstību

Bayer CropScience atklāja savu jauno Eiropas rapša sēklu pārstrādes centru. Svinīgo ceremoniju apmeklēja lauksaimniecības nozares pārstāvji, amatpersonas un klienti. Līdz ar šo pārstrādes centru uzņēmums ir ievērojami paplašinājis savu izcilo platformu, lai varētu piedāvāt rapša audzētājiem pilnībā integrētu sistēmu, sākot no lauku apstrādes līdz ražas nodošanai.

» vairāk

pirmdiena, 24. augusts 2015

Jaunatnes Ag samits Kanberā (Canberra), Austrālijā:

100 jauniešu līderi rada idejas pasaules pārtikas problēmu risināšanai

Līdz 2050. gadam cilvēku skaits uz mūsu planētas būs sasniedzis deviņus miljardus. Tādēļ rodas dilemma – mazāk lauksaimniecības zemes, lai ražotu pārtiku šim pieaugošajam cilvēku skaitam. Šāds scenārijs rada jautājumu, kā pabarot šo izsalkušo planētu? Tādēļ no 24. līdz 27. augustam Kanberā, Austrālijā, Bayer un Austrālijas jaunatnes organizācija Future Farmers Network pulcēs 100 jaunatnes līderus vecumā no 18 līdz 25 gadiem no 33 valstīm Ag samitā, lai apmainītos viedokļiem par to, kāda loma izsalkušās planētas pabarošanā ir zinātnei un mūsdienīgai lauksaimniecībai.

» vairāk

piektdiena, 21. augusts 2015

2015. gada programma “Grants4Apps Accelerator” ir sākusies

Bayer HealthCare ievieš digitālas inovācijas veselības aprūpē

Lai atbalstītu iesācējuzņēmumus, Bayer HealthCare (Bayer) veicina digitālās inovācijas veselības aprūpes jomā, Berlīnē īstenojot programmu “Grants4Apps Accelerator 2015”. Ar Bayer atbalstu pieci digitālās veselības iesācējuzņēmumi no visas pasaules varēs attīstīt savas uzņēmējdarbības idejas inovatīvu programmatūru, aprīkojuma un tehnoloģiju izstrādē, kas paredzētas ārstiem, pacientiem un patērētājiem veselības aprūpes jomā. Programma “Grants4Apps Accelerator 2015” ir daļa no Bayer apņemšanās nodrošināt pacientiem novatoriskus risinājumus.

» vairāk

ceturtdiena, 30. aprīlis 2015

Bayer vadītājs Baltijas valstīs Kristiāns Alberts Meijers (Christian Albert Meyer) ieņems jaunu amatu

Kristiāns Alberts Meijers, pašlaik „Bayer HealthCare” vadītājs un rīkotājdirektors Baltijā, pāries jaunā starptautiskā amatā, kļūstot par „Bayer HealthCare Pharma” vadītāja palīgu Berlīnē 2015.gada 1.maijā.

» vairāk

Bayer to Acquire Monsanto

Advancing Together

The acquisition realizes the joint vision of integrated agricultural offering delivering superior solutions for growers and creates an innovation powerhouse for the next generation of farming.

Autortiesības © Bayer AG
Autortiesības © Bayer AG