Kontakti

SIA "Bayer"
Skanstes iela 50, LV-1013, Rīga
Tālr.: +371 67845563
Fakss: +371 67895841

 

SIA Bayer, CropScience nodaļas darbinieki Latvijā


Dāgs Rostoks

Biznesa vadītājs Baltijas valstīs

tālr. +371 67895835

E-pasts: dags.rostoks@bayer.com


Ineta Aispure

Agronome 

mob. tālr. +371 29491452

E-pasts: ineta.aispure@bayer.com


Andris Casno

Agronoms

mob. tālr. +371 28682922

E-pasts: andris.casno@bayer.com


Artis Vanadziņš

Agronoms

mob.tālr. +371 28316745

E-pasts: artis.vanadzins@bayer.com

 

Aiva Kupfere

Lielo klientu sēklu pārdošanas vadītāja Baltijas valstīs

mob.tālr. +371 29545777

E-pasts: aiva.kupfere@bayer.com

 

Modris Krauklis

Roundup pārdošanas vadītājs Baltijas valstīs

mob.tālr. +371 29234034

E-pasts: modris.krauklis@bayer.com


Vineta Luka-Indāne

Graudaugu un rapša audzēšanas mārketinga vadītāja Baltijas valstīs

tālr. +371 67895838, mob.tālr. 26442529

E-pasts: vineta.luka-indane@bayer.com


Inesa Sekisova

Loģistikas menedžere Baltijas valstīs

tālr. +371 67895839, mob.tālr. 29164746

E-pasts: inessa.sekisova@bayer.com


Rudīte Pūkaine

Reģistrācijas vadītāja Baltijas valstīs

tālr. +371 67895834, mob.tālr. 29352112

E-pasts: rudite.pukaine@bayer.com


Inese Margeviča

Reģistrācijas speciāliste Baltijas valstīs

tālr. +371 67895838, mob.tālr. 26135088

E-pasts: inese.margevica@bayer.com


Ineta Liedāne

Finanšu kontroliere Baltijas valstīs

tālr. +371 67895840, mob. tālr. 29129965

E-pasts: ineta.liedane@bayer.com


Linda Ulmane

Agronomisko risinājumu vadītāja Baltijā, Polijā, Čehijā un Slovākijā

tālr. +371 67895836, mob.tālr. 29162515

E-pasts: linda.ulmane@bayer.com


Ineta Vanaga

Lauku izmēģinājumu speciāliste, tehniskais atbalsts un izpēte

mob.tālr. +371 29472796

E-pasts: ineta.vanaga@bayer.com


Mihails Vilcāns

Lauku izmēģinājumu speciālists, tehniskais atbalsts un izpēte

mob.tālr. +371 26622572

E-pasts: mihails.vilcans@bayer.com

Autortiesības © Bayer AG
Autortiesības © Bayer AG