Kontakti

SIA "Bayer"
Skanstes iela 50, LV-1013, Rīga
Tālr.: +371 67845563
Fakss: +371 67895841

 

SIA Bayer, CropScience nodaļas darbinieki Latvijā

 

Ineta Aispure

Agronome 

Mob. tālr.: +371 29491452

E-pasts: ineta.aispure@bayer.com

 

Oksana Smirnova

Agronome 

Mob. tālr.: +371 28631288

E-pasts: oksana.smirnova@bayer.com

 

Edgars Purmalis 

Agronoms

Mob. tālr.: +371 25564771

E-pasts: edgars.purmalis@bayer.com

 

Agnese Būka 

Biznesa klientu vadītāja AAL Latvijā 

Mob. tālr.: +371 29234778

E-pasts: agnese.buka@bayer.com

 

Aiva Kupfere

Agronomijas vadītāja Baltijas valstīs

Mob.tālr.: +371 29545777

E-pasts: aiva.kupfere@bayer.com

 

Mihails Vilcāns

Graudaugu audzētāju menedžeris Baltijā 

Mob.tālr.: +371 26622572

E-pasts: mihails.vilcans@bayer.com

 

Aivita Moroza 

Biznesa koordinātore

Mob.tālr.: +371 28602242

E-pasts: aivita.moroza.ext@bayer.com

  

Inesa Sekisova

Loģistikas menedžere Baltijas valstīs

Mob.tālr.: +371 29164746

E-pasts: inessa.sekisova@bayer.com

 

Inese Margeviča

Reģistrācijas speciāliste Baltijas valstīs

Mob.tālr.: +371 26135088

E-pasts: inese.margevica@bayer.com


Ineta Liedāne

Finanšu kontroliere Baltijas valstīs

Mob. tālr.: +371 29129965

E-pasts: ineta.liedane@bayer.com


Linda Ulmane

Agronomisko risinājumu vadītāja Baltijā, Polijā, Čehijā un Slovākijā

Mob.tālr.: +371 29162515

E-pasts: linda.ulmane@bayer.com


Ineta Vanaga

Lauku izmēģinājumu speciāliste, tehniskais atbalsts un izpēte

Mob.tālr.: +371 29472796

E-pasts: ineta.vanaga@bayer.com 

Autortiesības © Bayer AG
Autortiesības © Bayer AG