DEKALB ziemas rapšu sēklas

DEKALB® HIBRĪDU PRIEKŠROCĪBAS

Jau vairāk kā 30 gadus DEKALB® ir veicinājis rapšu audzētāju panākumus, piedāvājot augstražīgus produktus, inovatīvus risinājumus un nozīmīgu partnerību visas sezonas garumā.

 • DEKALB® hibrīdu piedāvājums nodrošina audzētāju izvēli, gan ar kompaktas attīstības hibrīdiem, gan hibrīdiem ar pietiekami strauju augu attīstību rudenī pēc sējas.
 • Līdz ar inovācijām augu selekcijā, DEKALB® var nodrošināt audzētāju vēlmes pēc augstu ražu hibrīdiem, jo DEKALB® ietver sevī vairākas priekšrocības augstu ražu nodrošinājumam.
DEKALB žiemkentiškos veislės   Atsparumas ankštarų atsidarymuio DEKALB
Ziemcietība   Noturība pret
pāksteņu atvēršanos
     
DEKALB RLM 7 genas   Deklab aukštas aliejingumas
Dubulta noturība
pret krustziežu
stublāja puvi
  Augsts eļļas
saturs

     
  Šaknų
Clearfield®* tehnoloģijai
piemēroti hibrīdi
  Noturība pret
sakņu augoņiem

     
TuYV virus   Dekalb kompaktiškas vystymasis
Noturība pret
Rāceņu dzeltenā
vīrusa (TuYV) infekciju
  Kompakta augu
attīstība rudenī
     
DEKALB spartus vystymasis rudenį   Žemaūgė veislė
Strauja augu
attīstība rudenī
  Puspundurhibrīdiem
raksturīga augu
attīstība rudenī

     
Deklab efektyviai pasisavina azotą  

Efektīva slāpekļa uzņemšana 

   

 

 • DEKALB® selekcijas darba rezultātā ir panākta augsta noturība pret rapšu augu pāksteņu atvēršanos. Lauksaimnieki šādus hibrīdus savos laukos izmanto jau vairāk nekā desmit gadu.
  Augiem piemītošā īpašība ļauj daudz elastīgāk darboties ražas novākšanas laikā un ietaupa daudz no lauksaimnieku raizēm par ražas ievākumu un kvalitāti.
 • DEKALB® selekcionāri ir atklājuši un izvērtējuši Rlm7 gēnu, kurš nodrošina augu aizsardzību pret inficēšanos ar krustziežu stublāju puvi.
 • Uzsākot 2021.gada sezonu, DEKALB® piedāvās Ziemas rapšu hibrīdus, kuri nodrošinās vēl papildus augu veselīgumu, jo ir noturīgi pret Rāceņu dzeltenā vīrusa (TuYV) infekciju.
 • Arvien vairāk mēs sastopamies ar sakņu augoņu problēmu rapšu sējumos – DEKALB® strādā pie risinājuma – pret sakņu augoņu infekciju noturīgu hibrīdu izveidi.
 • DEKALB® ir labi zināms Puspundurhibrīdu segmentā, nodrošinot optimālu izvēli pie agrajiem sējumiem un bargām ziemām. Tādas izvēles iespējas ir nozīmīgas izvēloties piemērotāko
  hibrīdu sējumiem un sējas termiņiem.
 • DEKALB® hibrīdi arī tiek veidoti, lai nodrošinātu piemērotu materiālu Clearfield®* tehnoloģijas sējumiem, nodrošinot gan labu augu ziemcietību, gan augstu ražu ieguvi.

DEKALB® Baltijā pārvalda demonstrējumu laukus 15 saimniecībās, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Ražu dati, kuri tiek ievākti no saimniecību demo laukiem, tiek izmantoti, lai gūtu pilnīgu pārliecību par viena vai otra hibrīda piemērotību vietējiem klimatiskajiem apstākļiem. Dati tiek izmantoti, lai sagatavotu vispilnīgāko informāciju par hibrīdu īpašībām un prasībām augstu ražu ieguvei.

*Clearfield ir kompānijas BASF reģistrēta preču zīme.

DEKALB® Ziemas rapšu hibridi

Kontakti Bayer Latvija
Vai jums ir jautājumi saistīti ar agronomiju?

Mēs jums palīdzēsim! Sazinieties ar savu BAYER pārstāvi.

Autortiesības © Bayer AG
Autortiesības © Bayer AG