SUPERBALVA

  • Pērkot Bayer produktus par 40 000 EUR, saņem dāvanā iPad Pro.
  • Pērkot Bayer produktus par 80 000 EUR, saņem dāvanā iPhone 12 Pro Max.

Akcijas noteikumi

Akcijas rīkotājs

Bayer Sp.z.o.o.

Akcijas norises laiks

2021. gada 1. janvāris - 2021. gada 15. novembris (ieskaitot).

Dalībnieki

Akcijā var piedalīties lauksaimnieki un uzņēmumi, kas nodarbojas ar lauksaimniecisko darbību un nenodarbojas ar produktu tālākpārdošanu. Akcijā var piedalīties tikai uzņēmējdarbības vienības (uzņēmumu īpašnieki, kas nodarbojas ar saimniecisko darbību), Dalībnieks nedrīkst būt patērētājs, kura jēdziens ir noteikts spēkā esošajos likumos. Kampaņa nav atvērta fiziskām vai juridiskām personām, kas iegādājas produktus izplatīšanai, un lauksaimniecības kooperatīviem, bet gan kooperatīvu biedriem, kuri tieši lieto Bayer augu aizsardzības līdzekļus.

Produkti

Bariton® Super, Redigo® Pro, Attribut®, Betanal® 160, Estet, Fenix®, Grodyl®, Hussar® Activ Plus, Komplet®, Mateno® DUO, MCPA Super, Puma Universal®, Sekator®, Targa Super, Cerone®, Aliette®, Ascra Xpro®, Falcon® Forte, Folicur®, Infinito®, Input®,  Input® Triple,  Leimay, Previcur® Energy, Propulse®, Prosaro®, Serenade® ASO, Tilmor®, Variano Xpro®, Siltra Xpro®, Decis® Mega.

Izslēgtie produkti: Dekalb sēklas, RoundUp grupas produkti, Maister Power®.

Balvas:

  • Pērkot Bayer produktus par 40 000 EUR, saņem dāvanā iPad Pro.
  • Pērkot Bayer produktus par 80 000 EUR, saņem dāvanā iPhone 12 Pro Max. 

Balvas tiks piegādātas akcijas dalībniekiem ne vēlāk kā 2022. gada 1. martā.

Visi noteikumi

Kā piedalīties akcijā?

Lai piedalītos Bayer akcijā, dalībniekiem vispirms jāaizpilda reģistrācijas veidlapa un jāiesniedz rēķinu kopijas, kurās uzskaitīti BAYER produkti.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni + 371 67686540 vai 1189; vai e-pastu: bayer@loterijas.lv.

Reģistrēties
Autortiesības © Bayer AG
Autortiesības © Bayer AG